-0,10 

PROTECT® Combi, nástraha na ničenie čiernych mravcov, 3 ks

PROTECT® COMBI B nástraha na ničenie čiernych mravcov – ZARUČENÝ ÚČINOK V DOMÁCNOSTIACH

6,70 

Na sklade

Popis

Škodcov: mravec

Balenie: 3 x 2,5 gramové blistre v 1 balení

Účinná látka: Chrysanthemum cinerariaefolium, extrakt z otvorených a zrelých kvetov Tanacetum cinerariifolium získaný uhlovodíkovým rozpúštadlom

Popis:

Moderná nástraha je určená na použitie v interiéri. Zvláštna návnada neodolateľne vábi mravce k blistru. Nástraha odnášaná mravcami do hniezda zničí celú kolóniu – takto sa vyrieši zdroj problému. Dvojité zloženie zabezpečuje okamžité a dlhotrvajúce pôsobenie prípravku.

Návod na použitie:

Pozdĺž značenia odrežte hornú uzatváraciu časť plastovej stanice s návnadou. Odlepte ochrannú fóliu z adhézneho povrchu na zadnej strane stanice a potom ju pripevnite vo vodorovnej alebo zvislej polohe na vhodný povrch pozdĺž migračnej cesty mravcov. Neaplikujte na pórovitú, skorodovanú omietku! Stanicu s návnadou nanášajte otvorom smerom hore alebo do strany, dávajte pozor, aby ste návnadu nerozsypali!

Pre trvalý efekt je vhodné nástrahovú stanicu používať dlhodobo na jednom mieste. Nepoužívajte súčasne s výrobkom iné insekticídy alebo chemikálie, pretože to môže zhoršiť účinnosť nástrahy. Návnadu treba chrániť pred vlhkosťou! Ak zistíte, že mravce nenavštívili návnadu, presuňte stanicu na iné miesto. Prípravok nie je účinný proti faraónskym mravcom, preto odporúčame PROTECT nástrahu na faraónske mravce!

Používajte biocídy bezpečným spôsobom ! Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o prípravku.