Talpa Raus odpudzovač medvedíkov 1,2 Kg

Talpa Raus odpudzovač medvedíkov 1,2 Kg

9,60 

Nie je na sklade

Popis

Talpa Raus odpudzovač slúži na potlačenie výskytu medvedíkov obyčajných. Vytvára zápach, ktorý medvedíkov odpudzuje, pôsobí aj proti krtom, myšiam a iným hlodavcom.

Vhodný najmä do záhrad, na lúky, trávnaté plochy a ihriská. Zároveň pôsobí ako dusíkaté hnojivo, ktoré sa pomaly a postupne uvoľňuje do pôdy.POSIELAME MAX 4 kusy balenia v cene poštovného.Nad 4 kusy sa upravuje cena poštovného kvôli váhe po telefonickom dohovore.Balík automaticky posielame kuriérom.Ďakujeme za pochopenie.

 

Charakteristika produktu:

Talpa raus je rastlinného pôvodu z lisovaných bielkovín semien ricínu obyčajného.

Obsahuje aj alkaloidové látky (vrátane ricínu). Ich uvoľňovanie do pôdy vytvára zápach veľmi nepríjemný pre medvedíky obyčajné, hraboše, krty, hrdziaky lesné, myši a iné hlodavce. Ľuďom prípravok nesmrdí! Použitie – v záhradách, na lúkach, trávnikoch, zelených plochách. Pôsobí aj ako pozvoľné organické dusíkaté hnojivo. Návod na použitie -Talpa raus proti medvedíkom obyčajným latinsky Gryllotalpa gryllotalpa rovnomerne rozsypte na plochu. Aby pôsobil čo najúčinnejšie, nahrňte na rozsypaný prípravok malú vrstvu zeme ,zahrabte hrabličkami a zalejeme vodou. -Pôsobí okolo 30-40 dní-potom treba opakovať v menších dávkach 30g. -Odporúčaná dávka je 40-50g na m2. 1 balenie 1,2kg je na cca 24-30m2. -Obsah dusíka (N) organický -8%. Môže sa používať v ekologickom poľnohospodárstve. -Balenie obsahuje aj dávkovač.Používajte biocídy bezpečným spôsobom.Pred použitímsi vždy prečítajte etikeu a informácie o výrobku.