Ultrazvukový repelent TickLess Pet proti kliešťom – oranžový

SKU: 7022405

Ultrazvukový repelent, ktorý vyzerá ako prívesok a môžete ho pripnúť na obojok. Je ideálnym riešením proti napadnutiu & nbsp; vašich psov a mačiek kliešťami a blchami. Je ekologický a bez vedľajších účinkov.

25,14 

Nie je na sklade

Popis

Ultrazvukový repelent TickLess Pet je netoxický a nevylučuje žiadne chemické látky ani zápach. Funguje na princípe vysielania ultrazvukových impulzov, ktoré sú neškodné a nepostrehnuteľné ľuďmi i zvieratami. Ruší však, resp. paralyzujú, kliešte a blchy a tým im zabráni napadnúť zviera. Zariadenie je vhodné aj pre zvieratá oslabená chorôb, pre šteňatá aj mačiatka, pre staršie zvieratá i pre gravidné a hárajúce fenky.

Účinnosť zariadenia TickLess potvrdzujú certifikáty kvality a technológie ako sú CE a TÜV.

TickLess Pet má dosah približne 1,5 metra a využíva Li-Ion batériu, ktorá má životnosť 10-12 mesiacov.

Bez chemických látok
Bez chemických látok
Toto elektronické zariadenie vďaka ultrazvuku drží čo najďalej parazitmi od vašich domácich maznáčikov bez použitia akýchkoľvek chemikálií. Vďaka tomu môže byť tento repelent použitý & nbsp; na mladá, gravidné, stará a chorá zvieratá alebo na mačky a psy v rekonvalescencii po chorobe.Ochrana až 12 mesiacov
Ochrana až na 12 mesiacov
Vstavaná Li-Ion batéria zabezpečí ultrazvukové impulzy na 10-12 mesiacov.

Prevádzkový rozsah 3 metre
Prevádzkový rozsah 1,5 metra
TickLess Pet chráni v okruhu 1,5 metra

Vodeodolný
Vodotesný (IP13)
Vlhkosť nepoškodí prístroj (IP13), ale repelent nie je vodeodolný! – je potrebné sa vyhnúť priamemu kontaktu s vodou (v tomto prípade je potreba zariadenie starostlivo vysušiť, aby sa zabránilo škodám)

Ovládacie tlačidlo batérie
Ovládacie tlačidlo batérie
Pri stlačení tlačidla ovládania daného zariadenia sa rozbliká červená LED dióda indikujúca, že prístroj pracuje.