Ultrazvukový repelent TickLess Human proti kliešťom – zelený

SKU: 7022400

Chcete konečne zažiť výlety a pobyty v prírode s tým, že si domov neprinesiete plno kliešťov?

Riešením je toto malé elektronické zariadenie-ultrazvukový repelent. Je ideálnou ochranou proti kliešťom pri aktivitách ako sú prechádzky, piknik alebo kempovanie. Je ekologické a bez kontraindikácií. Ultrazvukový repelent TickLess Human je netoxický a nevylučuje žiadne chemické látky alebo zápach. Funguje na princípe vysielania ultrazvukových impulzov, ktoré sú neškodné a nepostrehnuteľné ľuďmi i zvieratami. Ruší však kliešte a zabraňuje im napadnúť osoby, ktoré tento repelent používajú.

30,14 

Nie je na sklade

Popis

Zmeny poľnohospodárskych postupov a globálne otepľovanie spôsobili zvýšenie počtu kliešťov, čo znamená, že stále viac osôb je vystavených riziku, aj v mestskom prostredí. Vďaka ultrazvukovému repelentu TickLess je možné zabrániť infekciám boreliózy, meningitídy alebo encefalitídy, ktoré sa prenášajú v mnohých častiach sveta práve kliešťami.

Účinnosť zariadenia TickLess potvrdzujú certifikáty kvality a technológie, ako sú CE a TÜV .

Ultrazvukový repelent TickLess Human je potreba pripnúť na oblečenie pomocou príslušného klipu alebo prevlečením šnúrky cez otvor. Má dosah približne 3 metre a využíva Li-Ion batériu, ktorá má životnosť 12 mesiacov nepretržitého používania. V závislosti od frekvencie používania repelentu & nbsp; môže výdrž batérie dosiahnuť 2-3 rokov. TickLess Human je možné zapnúť a vypnúť podľa potreby.

Bez chemických látok
Bez chemických látok
Úplne netoxické, neuvoľňuje žiadne chemické látky a je bez zápachu. Vydáva ultrazvukové impulzy, ktoré odpudzujú kliešte, ale ktoré sú nepostrehnuteľné a zdraviu neškodné pre osoby a zvieratá.Ochrana až 12 mesiacov
Ochrana až na 12 mesiacov
Vstavaná Li-Ion batéria zabezpečí ultrazvukové impulzy na 10-12 mesiacov nepretržitého užívania.

Prevádzkový rozsah 3 metre
Prevádzkový rozsah 3 metre
TickLess Human vás chráni v okruhu 3 metrov

Vodeodolný
Vodotesný (IP13)
Vlhkosť nepoškodí prístroj (IP13), ale repelent nie je vodeodolný! – je potrebné sa vyhnúť priamemu kontaktu s vodou (v tomto prípade je potreba zariadenie starostlivo vysušiť, aby sa zabránilo škodám)

Ovládacie tlačidlo batérie
Ovládacie tlačidlo batérie
Pri stlačení tlačidla ovládania daného zariadenia sa rozbliká červená LED dióda indikujúca, že prístroj pracuje.

Funkcia automatického vypnutia
Funkcia automatického vypnutia
Po 8 hodinách sa prístroj automaticky vypne.